Lot zapoznawczy – BASIC – Lot 35 minut


Lot 35 minut


max 3 osoby


możliwość fotografowania we własnym zakresie


data ważności vouchera to 12 miesięcy

Mogą Państwo zakupić voucher w wersji papierowej, klikając tutaj.

800,00 

Lot fotograficzny to idealna okazja, aby zapoznać się z pięknymi terenami Warmii i Mazur z góry! Spójrz na znane Ci okolice z innej perspektywy. Bujna zieleń lasów lub głęboki błękit jezior, zachwyci niejedną osobę! Możesz również podziwiać panoramę miasta Olsztyn, obejrzeć z góry stare miasto lub tereny przyległe.

Lot samolotem to idealny prezent nie tylko dla fanów lotnictwa, ale również osób, które lubią spędzać aktywnie czas lub po prostu chcieliby zobaczyć jak wygląda okolica, w której mieszkają z góry

Bezpieczeństwo

Podczas lotu najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego podczas Twojego lotu towarzyszyć Ci będzie doświadczony pilot lub instruktor. Nasze statki powietrzne przechodzą regularne przeglądy oraz posiadają niezbędne ubezpieczenia oraz certyfikaty.

Dodatkowe informacje:

Operator lotów: ZONDA.aero

Maksymalna masa uczestnika: 100 kg

Lokalizacja: Lądowisko Gryźliny k/Olsztyna

Wiek: W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda obojga rodziców lub opiekunów prawnych. Minimalny wiek dziecka - 4 lata

Jak umówić lot?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod wskazany numer na voucherze lub na stronie internetowej www.flyto.com.pl w zakładce kontakt.

W sprawie umówienia terminu prosimy o kontakt telefoniczny na minimum trzy dni wcześniej.

 

Informacje dodatkowe

Wersja

Wersja elektroniczna, Wersja papierowa