Lot fotograficzny – FUTURE PILOT – Lot 90 minut (wersja papierowa)


Lot 90 minut


1 osoba


szkolenie teoretyczne 60 minut


dedykowany dla osób, które myślą o szkoleniu lotniczym

FLYTO BOX nakolannik pilota, etui na licencję oraz koszulka FLYTO

Mogą Państwo zakupić voucher w wersji elektronicznej, klikając tutaj.

1960,00 

Lot fotograficzny to idealna okazja, aby zapoznać się z pięknymi terenami Warmii i Mazur z góry! Spójrz na znane Ci okolice z innej perspektywy. Bujna zieleń lasów lub głęboki błękit jezior, zachwyci niejedną osobę! Możesz również podziwiać panoramę miasta Olsztyn, obejrzeć z góry stare miasto lub tereny przyległe.

Lot samolotem to idealny prezent nie tylko dla fanów lotnictwa, ale również osób, które lubią spędzać aktywnie czas lub po prostu chcieliby zobaczyć jak wygląda okolica, w której mieszkają z góry

Bezpieczeństwo

Podczas lotu najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego podczas Twojego lotu towarzyszyć Ci będzie doświadczony pilot lub instruktor. Nasze statki powietrzne przechodzą regularne przeglądy oraz posiadają niezbędne ubezpieczenia oraz certyfikaty.

Dodatkowe informacje:

Operator lotów: ZONDA.aero

Maksymalna masa uczestnika: 100 kg

Lokalizacja: Lądowisko Gryźliny k/Olsztyna

Wiek: W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda obojga rodziców lub opiekunów prawnych. Minimalny wiek dziecka - 4 lata

Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć pakietów lotu. Są to: Lot w taryfie BASIC 20 min; STANDARD 35 min oraz 60 min oraz PREMIUM 60 min. W zależności od wybranego pakietu czas ważności vouchera wynosi od 6 do 12 miesięcy. W taryfie STANDARD oraz PREMIUM osoby odbywające lot otrzymają w ciągu 7 dni od daty odbycia lotu link do pobrania zdjęć oraz filmu, który aktywny będzie 7 dni. Zdjęcia oraz filmy mogą nie zostać nagrane z przyczyn technicznych lub bezpieczeństwa lotu.

Jak umówić lot?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod wskazany numer na voucherze lub na stronie internetowej www.flyto.com.pl w zakładce kontakt.

W sprawie umówienia terminu prosimy o kontakt telefoniczny na minimum trzy dni wcześniej.

 

Informacje dodatkowe

Wersja

Wersja elektroniczna, Wersja papierowa